Antalya sağlık sektöründe hizmet veren Özel Medisu Hastanesi, yenidoğan, cerrahi, koroner ve Genel Yoğun Bakım branşlarında yatak kapasitesini artırarak hastalara daha kaliteli hizmeti hedefledi.

Antalya'ya ileri teknolojiye uygun sağlık hizmeti verme arzusuyla sektöre giren Özel Medisu Hastanesi, uzman kadrosuyla hedefe doğru ilerliyor. 2009 yılında hizmet vermeye başlayan hastane, yenidoğan yoğun bakım, koroner yoğun bakım, genel yoğun bakım, branşlarında 10 olan yatak sayısını 35'e çıkardı. Hastane genel müdürü Dr. Seyfettin Yahşi, "Hastalara daha iyi ve kaliteli hizmet vermek amacıyla büyümeye devam edeceğiz.' Bu yılın 2. Yarısında en son teknoloji medikal aletlerle donatılan Tüp bebek merkezi'ni de hastane bünyemize kazandıracağız." diye konuştu.

UZMAN KADRO İŞBAŞINDA

İki profesör,altı uzman doktor ile Kadın Hastalıkları ve Doğum branşında hastanede 24 saat hekim bulundurduklarını söyleyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü Uzmanı Genel Koordinatör Dr. Özgür Kartal ise yeni başlattıkları uygulama ile poliklinik hizmetlerini kesintisiz devam ettirerek Antalya'ya örnek olacaklarını kaydetti.

Basında Medisu Diğer Başlıklar