TEŞEKKÜR
Gönderen: MEDİNE AYGÜN Gönderildiği Tarih: Cuma, Haziran 3, 2016
Sahrada nadide çiçeksin ömre bedel, \r\nEllerin şifalı bir su gibi hayat verir insana..! \r\nYıldızım oldum korkuyorum ellerimden kayacaksın diye, \r\nİyi ki sen girdin hayatıma unuttum acılarımı, \r\nDenize de dalsam senin yanında korkmuyorum sudan, \r\nEy Allah'ın seçtiği Canım Doktorum.
Prof.Dr.Seyide SOYSAL Kadın Hastalıkları ve Doğum
Yoruma Oy Verin:
Average: 3.4 (8 votes)
TEŞEKKÜR
Gönderen: İMRAN GEYİK Gönderildiği Tarih: Cuma, Haziran 3, 2016
iyi ki tesadüfen hastanede sizin katınıza çıkmışım ve iyi ki tesadüfen sizi tanımışım. normalde mucize bebek diyorum oğluma önce Allah sayesinde sonra sizin sayenizde... O kadar umutsuzdum ki, karamsarlığa düşmüştüm ve kızıyordum Allah'ım Annemi Babamı küçükken aldın bir sürü kötü şeyler yaşadım birde çocuğum olmayacak. Eğer olmazsa isyan noktasındaydım. (şimdi kızıyorum kendime) ama çok dua ettim. İnşallah Allah'ım bana acısını yaşatmaz. İnşallah sizinde oğlunuzla, eşinizle mutlu, uzun, sağlıklı hayatınız olsun. Sizin gibi insanlara fayda sağlayan doktorlar upuzun ve musmutlu yaşamalı sisi o kadar seviyorum ki bilmem be zaman okursunuz ama gözünüz takılıp fotoğrafa bakıp çerçeveyi açacağınıza birgün bunu okuyacağınıza eminim o zaman yüreğinize bir öpücük kondurmuş olacam İmran GEYİK Batuhan'ın Annesi
Prof.Dr.Seyide SOYSAL Kadın Hastalıkları ve Doğum
Yoruma Oy Verin:
Average: 3.7 (6 votes)
teşekkür
Gönderen: tamer can cirit Gönderildiği Tarih: Cumartesi, Haziran 27, 2015
ilk muayene ve daha sonra ameliyat sürecin de kızım ahsen ile çok yakından ilgilenen ve çok zorlu bir ameliyat olduğununu düşündüğüm ameliyatı başarılı bir şekil de tamamlayan özgür beye bundan sonraki meslek ve özel hayatın da başarı ve mutluluklar dilerim. iyi ki varsınız !!!
Op.Dr.Özgür Bülent YAZICI Ortopedi ve Travmatoloji
Yoruma Oy Verin:
Average: 3.8 (12 votes)
TEŞEKKÜRLER
Gönderen: SİNEM YÜKLÜOĞLU Gönderildiği Tarih: Cuma, Eylül 12, 2014
1nisan 2014 bir erkek bebek dünyaya getirmemde emeği çok olan hocama teşekkürü bir borç bilirim.Çokrahat endişesiz bir hamilelikten sonra oğluma kavuştum allah sizden razı olsun iyiki varsınız bu kadar kendinden emin bir prog antalya da tanımadım tekrar saolun\r\n
Prof.Dr.Mehmet Emin SOYSAL Kadın Hastalıkları ve Doğum
Yoruma Oy Verin:
Average: 3.6 (5 votes)
TEŞEKKÜR
Gönderen: Şerife YILMAZ Gönderildiği Tarih: Perşembe, Temmuz 24, 2014
Canım hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır.Doğum öncesi doğum sonrası yaşadığım sıkıntılardan kurtaran siz değerli hocama ve medisu çalışanlarına teşekkürü bir borç biliyorum.İyiki varsınız ve iyiki bizimlesiniz.Kendimi medisu ailesinden biri olarak görmemi sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum.Kadın doğum bölümü çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum.Sağlıklı ve Mutlu kalmanız dileğiyle... Şerife YILMAZ
Prof.Dr.Mehmet Emin SOYSAL Kadın Hastalıkları ve Doğum
Yoruma Oy Verin:
Average: 4 (7 votes)
Deniz beye sonsuz teşekkürler, minnettarım.
Gönderen: Ebru Gönderildiği Tarih: Pazartesi, Temmuz 21, 2014
Kendimi daha once hiç bu kadar iyi hissetmemiştim. Deniz beyle 3 ayın sonunda kendimi yeniden keşfettim. Diğer hekimlerin aksine balık tutmayı öğretti ve hayatla nasıl baş edeceğim konusunda çookk yardımcı oldu. Cok tesekkurler doktor bey.
Uzm.Dr.Deniz ŞİMŞEK Psikiyatri
Yoruma Oy Verin:
Average: 4.1 (7 votes)
internet sitesi
Gönderen: Gamze Ozturk Gönderildiği Tarih: Pazartesi, Temmuz 21, 2014
Hastanenizin bilgilendirme, internet sitenizdeki kolay yönlendirme gercekten cok başarılı olmuş. Ellerinize sağlık:)
Yoruma Oy Verin:
Average: 3.5 (8 votes)
Yeni web sitesi
Gönderen: Rüya doğan Gönderildiği Tarih: Perşembe, Temmuz 10, 2014
Eski web sitesinde telefon numarasını bile bulamıyorduk. Hastanelerden bulup arıyordum. Yeni web sitesi gerçekten kurumsal bir hastaneye ait duruyor. Ben hastanenize gelen biri olarak eski siteyle insanları inandırmak zordu çok vasattı :)) emeği geçenlerin eline sağlık. Görseller de harika özenle seçilmiş çok belli resim öğretmeni bakış açısıyla
Yoruma Oy Verin:
Average: 4.6 (7 votes)
O kdar net ki ...
Gönderen: Ceren ATEŞ Gönderildiği Tarih: Perşembe, Temmuz 10, 2014
Öncelikle yeni wenb siteniz için hayırlı olsun demek istiyorum sitenizde herşeye ulaşım o kadar kolay ki sizlere ileri görüşlülüğünüzden ötürü çok teşekkür ederim ... Randevular ve doktorlara ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı ... teknolojiyi takip etmeniz bana güven verdi teşekkrler.
Yoruma Oy Verin:
Average: 4.5 (6 votes)
Memnuniyet
Gönderen: Merve Arslan Gönderildiği Tarih: Çarşamba, Nisan 2, 2014
En son hastanenize 28 Mart Cuma günü geldim beni kapıdan girişte güler yüzlü personelleriniz karşıladı.Daha sonra isminin Banu olduğunu öğrendiğim çok kibar bir hanım efendi karşıladı ve beni gideceğim bölüme yönlendirdi kendisinin inanılmaz güzel bir enerjisi var. Yarım gün yatışım yapıldı yine benimle ilgilenen Pınar hemşireyi de unutmamak lazım. Doktorların kalitesi bir yana çalışan özelikle Banu hanım , Pınar hemşire ve giriş kattaki güler yüzlü personelinizin ilgisi için çok teşekkür ederim.
Ağız ve Diş Sağlığı
Yoruma Oy Verin:
Average: 3 (6 votes)
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktoru Sibel Hanıma
Gönderen: Mukaddes Gönderildiği Tarih: Cuma, Nisan 4, 2014
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktoru Sibel Hanıma, en değerli sevgi ve saygılarımı sunarım. İnsanlığıyla, sıcakkanlılığıyla verdiği morellerle, net konuşmalarıyla daha tedaviye başlamadan, tedavi oluyorsunuz. Zaman zaman kabus gibi olan kolumdaki skar yaralar Sibel Hanım sayesinde geride kaldı. Kendilerine çok teşekkür ederim.
Op.Dr.Sibel ATALAY TOK Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Yoruma Oy Verin:
Average: 4 (3 votes)
TEŞEKKÜR
Gönderen: HALİT KAYA Gönderildiği Tarih: Cuma, Nisan 4, 2014
TEŞEKKÜR 19.03.2014 TARİHİNDE BABAM ARİF KAYANIN KALP AMELİYATINI BAŞARI İLE GERÇEKLEŞTİRİP BABAMI SAĞLIĞINA KAVUŞTURAN. KALP VE DAMAR CERRAHİSİ UZMANI OP DR.SN.AHMET TANER ÇETİNTAŞ' A PROF.DR.EMİR KUBİLAY ŞENTÜRK.OP DR MURAT HOCAMA VETÜM MEDİSU HASTANESİ KALP VERKEZİ ÇALIŞANLARINA TEŞEKÜR EDERİM.
Op.Dr.Ahmet Taner ÇETİNTAŞ Kalp ve Damar Cerrahisi
Yoruma Oy Verin:
Average: 3 (3 votes)
BYPASS AMELİYATIM
Gönderen: ERKAN ARAP Gönderildiği Tarih: Cuma, Nisan 11, 2014
01.04.2014 Tarihinde bulunduğum Serik ilçesi devlet hastanesi kalp doktoru tarafından ivedi olarak 112 acil servis ambulansı ile medisu hastanesi kardiyoloji servisi Prof.Dr.Emir Kubilay ŞENEN'e gönderilmiş olmam ve Sayın Prof.Dr.Emir Kubilay ŞENEN tarafından yapılan ilk muayene sonucunda anjiyo nun tam olarak etkili sonuç vermeyeceği ve neticede kalp ve damar cerrahi uzmanı Opr.Dr.Ahmet Taner ÇETİNTAŞ tarafından da muayene sonucumun görülmesi gerektiği tarafıma iletildi.ki durumdan uzun zamandır haberdar olmam ve inat ile tedaviden kaçınmam artık son noktada olduğumu değerli hocalarımızın beni tam olara kbilgilendirmeleri sonucu kalbimdeki tıkalı 3 damarın ve kalbimdeki ana tamardaki çatlak ve yıtıktan dolayı 4.damarımında değişmesinin şart olduğu kaçınılmaz sonuçtu.ve benimde hayatımdaki dönüm noktalarından bir tanesi bnana 1 nisan şakası oalrak gelmişti.ama her iki uzman doktorun kendinden emin tavırları ve gözlerinin içine baktığımda gördüğüm güven neticesinde ameliyat olmam konusunda tereddüt etmeden kararımı vermiştim.sabırsızlıkla ameliyatımı beklerken ve hazırlanırken başta yoğun bakım ünitesi KVC personeli ve ameliyatımda görev alan Opr.Dr.Ahmet Taner ÇETİNTAŞ,Prof.Dr.Emir Kubilay ŞENEN ve ekibine başta olmak üzere ameliyatımın ardından kardiyoloji servisinde benimle gece gündüz ilgi ve alakasını ,esirgemeyen görevlerinini bilincindeki tüm kardiyoloji servisi elemanlarına tek tek teşekkür ediyor;Sayın Ope.Dr.Ahmet Taner ÇETİNTAŞ,Prof.Dr.Emir Kubilay ŞENEN ve ekibine tekrardan sonsuz teşekkürlerimi sunar başarılarının daim olmasını temenni ederim.
Op. Dr. İbrahim Halil ALGIN Kalp ve Damar Cerrahisi
Yoruma Oy Verin:
Average: 4 (4 votes)
TEŞEKKÜR
Gönderen: F. MERYEM AYDIN LO TURCO Gönderildiği Tarih: Çarşamba, Mayıs 21, 2014
02/05/2014 TARİHİNDE ANTALYA MEDİSU HASTANESİNDE, EŞİM,DR. B. ÖZGÜR YAZICI TARAFINDAN AMELİYAT EDİLDİ. HEM MESLEKİ HEM DE İNSANİ AÇIDAN SÜPER BİRİSİ. KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM VE BRANŞINDA, İHTİYACI OLAN HERKESE TAVSİYE EDİYORUM
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Yoruma Oy Verin:
Average: 4.2 (6 votes)